СОДРЖИНА

Во четвртото продолжение на серијалот, парапсихологот Елис Рејне (Лин Шеј) се соочува со своите најдлабоки проблеми кога се враќа во својот дом од детството каде што почнал ужасот.
Креативните умови зад оваа франшиза ви го носат најужасното поглавје на серијалот. Во овој филм, Лин Шеј ја репризира улогата на парапсихологот д-р Елис Рејне која се враќа во својот семеен дом за да се соочи со демоните што ја прогонувале уште од детството. Придружувана од своите двајца партнери, Спекс и Такер, Елис мора да навлезе подлабоко за да ја реши мистеријата и да го совлада својот најголем страв.

Слики

Подмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клучПодмолно: Последнииот клуч

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Милоста на Ѓаволот (2008)

  денес
  image
  Бет и Мет Винтерс ќе купат нова куќа во Конектикат за неверојатно ниска цена. Но нивниот син ќе одбие да живее таму, тврдејќи дека во куќата живеат чудовишта. И...
 • Жртвовање (2020)

  денес
  image
  После мајчине смрти, Исак и његова трудна супруга су се вратили у место где је Исак роѓен, на удаљеном норвешком острву како би уживали у неочекиваном наслеѓу. За...
 • До смрти (2021)

  Утре
  image
  Ема (Меган Фокс) је у устајалом браку са Марком који је води на њихову 10. годишњицу брака из њихове осамљене колибе на језеру на романтичну вечеру. Следеќег...
 • Уклета куќа (2020)

  Утре
  image
  Два пара заједно изнајме луксузну, пресавршену да би била истинита, куќу на 'Аирбнб'-у, да би затим открили како их власник потајно шпијунира. После дуго времена,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.