рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 9/10
(13 гласови)

СОДРЖИНА

За време преноса уживо, позната телевизијска звезда признаје да не подноси Божиќ. Да би спасла свој углед одлази у мали градиќ да припреми посебну божиќну емисију. На крају, божиќна еуфорија мења њен живот из корена.

Слики

Секој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаСекој Божиќ има приказнаFoto: RTL / © Crown Media United States, LLCFoto: RTL / © Crown Media United States, LLCFoto: RTL / © Crown Media United States, LLC

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тројца за танго (1999)

  image
  Шармантан и забаван филм у стилу класичних романтичних комедија. Метју Пери одличан је као смотани, симпатични архитекта, изнова доказујуќи свој таленат изграѓен...
 • Како да изгубиш дечко за 10 дена (2003)

  image
  Колумнист за совети, Енди Андерсон (Кејт Хадсон), се обидува да ги тестира границите за тоа што може да напише во нејзиниот нов текст за тоа како да натераш маж...
 • Због тебе промениќу презиме (2014)

  image
  На шта смо све спремни како бисмо освојили некога ко нам се много допада? Да ли бисте променили свој лични идентитет, своје име и презиме? И родни град? Како...
 • Резултати (2015)

  image
  Неодамна разведениот новопечен богаташ Дени (Кевин Кориган) би бил совршен за да се испита врската помеѓу парите и среќата. Досадата на Дени се прекинува со одење...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.