СОДРЖИНА

Двајца непознати, Џек и Џој се будат заедно и откриваат дека се имаат венчано по една ноќ полна со разврат во „Градот на гревовите“, а еден од нив има добиено огромен џекпот играјќи со паричката на другиот.
Двајца непознати, Џек и Џој се будат заедно и откриваат дека се имаат венчано по една ноќ полна со разврат во „Градот на гревовите“, а еден од нив има добиено огромен џекпот играјќи со паричката на другиот. Кога еден судија одбива да го поништи бракот, младенците подготвуваат сѐ поекстремни шеми еден проти друг, за да се докопаат до парите - за на крајот да се најдат себеси вљубени насред меѓусебното забивање ножеви во грб. На крајот, она што се случува во ОНА ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО ВЕГАС може да излезе дека е и најголемото изненадување од сѐ.

Слики

Она што се случува во ВегасОна што се случува во ВегасОна што се случува во ВегасNew RegencyОна што се случува во ВегасОна што се случува во ВегасОна што се случува во ВегасОна што се случува во ВегасОна што се случува во Вегас

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
 • Романтичен филм (2006)

  image
  Пародија на романтични комедии кои се фокусираат на еден човек, неговата симпатија, неговите родители и нејзиниот татко.
 • Горко/слатко (2009)

  image
  „Горко/слатко“ е романтична комедија заснована врз ликови, но истовремено е и класична приказна. Филмот се одвива околу експертот за кафе Брајан Чендлер кој,...
 • Неколку кума (2011)

  image
  Кад је Дејвид Локинг запросио Мију истог дана кад су се упознали у Аустралији, позвао је своја три најбоља пријатеља на венчање. Хаос настаје кад та тројка...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.