рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(29 гласови)

Содржина

Клајв Овен и Аманда Сејфрид заедно во СФ трилерот во кој не постои приватност, анонимност ниту незнаење.
Дејството на филмот се случува во блиската иднина во која сите наши размислувања се забележуваат и злосторства речиси и да не постојат. Полицаецот Сал Фриленд прави сѐ за да го заштити својот град од злосторства. Меѓутоа, работите се усложнуваат која ја запознава хакерката која нема идентитет, минато ниту каков било запис за себе. Сал сфаќа дека тоа не е крај на злосторствата, туку нивен почеток, и дека мора да ја најде пред да стане следната жртва.

Слики

АнонАнонАнонАнонАнонАнонАнонАнонАнонАнон

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • И на крају не остаде нико (1945)

  image
  Филм говори о десет странаца, људи који наизглед немају никакве везе један с другим, али заправо су сви криви за неко убиство за које нису осуѓени и/или...
 • Англичанецот (1999)

  image
  Екстремно насилен и опасен Англичанец оди во Лос Анџелес за да го најде човекот за кој смета дека е одговорен за смртта на неговата ќерка.
 • НЛО (2018)

  image
  Дерек, брилијантен студент прогонуван од глетки на НЛО од детството, верува дека мистериозните глетки пријавени на аеродромите низ САД се НЛО. Со помош на...
 • Ограничено време (2003)

  image
  Награден трилер со Дензел Вашингтон како шеф на полицијата во мал град кој станува главен осомничен во истрага на убиство и мора самиот да ја реши мистеријата.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.