рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(21 глас)

Содржина

Џемс конечно има спокоен живот но кога брат му Френки ќе излезе од затвор, минатото оживува и професионалните браќа крадци тргнуваат во својата последна задача.

Слики

Последен грабежПоследен грабежПоследен грабежПоследен грабежПоследен грабежПоследен грабежПоследен грабежПоследен грабеж

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Двојна игра (1993)

  image
  Наредник Џек Грималди је пандур који је желео најбоље, а добио најгоре – и гоњен је жудњом. Полицијски ветеран на позајмици у јединици за борбу против...
 • Источни ветувања (2007)

  image
  Руска тинејџерка која живее во Лондон умира при породување и на бабицата ѝ остава траги што може да го поврзат нејзиното дете со силување во кое е вклучено...
 • Шакал (1997)

  image
  Руски мафијаш прогласил отворен лов по повод убиството на братот во московски ноќен клуб. Го најмува шакалот, суров убиец кој никој никогаш не го видел, за да го...
 • Без добри намери (2002)

  image
  Џек е полицаец кој се подготвува да оди на заслужен одмор, на кој само сака да се опушти и да свири виолончело. Но на излегување, една сосетка го замолува да ја...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.