Содржина

Тек удата дипломирана новинарка Џералин добија посао из снова, али открива да је у својој 27. години оболела од рака. Одлучна је да се с тиме ухвати у коштац храброшќу и духовитошќу, а њен јарко црвени кармин постаје симбол позитивног става.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Упатствата не се приложени (2013)

  image
  Валентин е локален плејбој кој безгрижно плови низ животот, но сето тоа ќе се промени кога една негова поранешна девојка ќе му донесе неколкумесечно бебенце за...
 • Nebahat The Driver (1970)

  image
  Having to bring money to her home after her father's death, Nebahat starts working as a driver, a completely male-dominated job.
 • Семејни игри (2018)

  image
  Слоун се враќа во родната куќа во изолиран дел на Тексас. Се спрема свадба на татко и Рон и семејната пријателка Кетрин. Слоун смета дека нивниот брак е...
 • Соседот (2021)

  image
  Берлин, областа Пренцлауер Берг. Даниел (Даниел Брул) е филмска ѕвезда навикната на успехот. Неговиот стан во поткровјето е стилски, а исто така и неговата...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.