poster

Kiss and Cry

Kiss and Cry (2017)

Режисер: Sean Cisterna

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.7/10

Содржина

Дирљива прича о паметној и надареној клизачици чије снове прекида ријетки облик рака грла. Њена обитељ и дечко Јохн јој пружају подршку у борби против рака, а она унаточ свему остаје позитивна и наставља се смијати...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Грејси (2007)

  image
  Грејси е единствена ќерка во семејството и има тројца браќа, а животот на нивното семејство се врти околу фудбалот затоа што нејзиниот татко бил фудбалска ѕвезда,...
 • Приказна за Брајан Вилсон (2014)

  image
  Музичко-биографска драма за извонредниот музичар Брајан Вилсон, чија музика дефинираше цела една генерација. За првпат го откриваме хаосот, лудилото и...
 • Ситни прашинки (2008)

  image
  Во студентски дом ќе се сретнат сликарот Салвадор Дали и поетот Федерико Гарсија Лорка. Набрзо ќе им се придружи и режисерот Луис Буњел. Тројцата пријатели ќе...
 • Дајана (2013)

  image
  Биографски филм о икони коју су обожавали милијуни и које је била најславнија жена на свијету и најомиљенија принцеза у повијести британске монархије, Диани,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.