СОДРЖИНА

Етта проводи монотону и самотну вечер у свом дому. На телевизији види причу која ќе промијенити њезин поглед на свијет.

Глас: Maja Katić
Сцеарист:
Продуцент: Masa Udovicic
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 6 мин

Слики

РазговорРазговорРазговорРазговор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Семејството Адамс (2019)

  денес
  image
  Семејството Адамс се враќа на екраните со првата анимирана комедија за најексцентричното семејство во соседството. Смешно, необично и многу сликовито, Семејството...
 • Сунѓерот Боб: Сунѓер на суво (2015)

  денес
  image
  Кога еден злобен пират го краде рецептот за хамбургерите „краби пети“, Сунѓерот Боб и пријателите излегуваат на брегот за да ја вратат украдената формула. За да...
 • Снежна краљица 2: Снежни краљ (2014)

  денес
  image
  Након што је помогао Герди и Кају, симпатичан трол Орм вратио се у своју земљу у којој не може да се помири са животом рудара на који је осуѓен као ни са...
 • Зајакот Петре (2018)

  денес
  image
  Тврдоглавиот и немирен зајак Петар предизвикува хаос во домот и градината на човекот по име г. Мекгрегор. Сепак, нивното ривалство станува уште пожестоко кога и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.