рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(33 гласови)

Содржина

Фотограф Си је посвеќен свом послу и поносан на то што ради. Сијеве омиљене муштерије су Нина и Вил, привлачни и весели млади пар који има деветогодишњег сина. Док Си једва чека да Јоркови донесу нови филм на развијање, они њега посматрају као доброќудног и безопасног ексцентрика. Оно што Јоркинови не знају је да је Си изузетно усамљен човек, који веќ годинама прави сопствене примерке њиових фотографија замишљајуќи себе као "ујка Сија", члана породице.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Идеален тип (2015)

  image
  По болното раскинување со своето долгогодишно момче (Морис Честнат), успешната лобистка Лија Вон (Сана Лејтан) влегува во бурна врска со шермантниот туѓинец...
 • Устаничка улица (2012)

  image
  Заменик тужиоца за ратне злочине, Душан (Гордан Кичиќ), живи са оцем, угледним професором права у пензији, и женом Иреном. Сваки дан је налик претходном... Случај...
 • Внимавај што посакуваш (2015)

  image
  Неискусен млад човек се впушта во афера со сопругата на богат банкар. Наскоро тој се вплеткува во неочекуван скандал со сомнителна смрт што може да го одведе во...
 • Здраво за готово (2001)

  image
  Двајца стари пријатели од полициското училиште, повторно се среќаваат, откако патиштата потполно им се разделиле. Оној кој е од другата страна на законот, го...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.