poster

Играјќи кул

Playing It Cool (2014)

Режисер: Justin Reardon
STAR Movies | Утре | 04:05

рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 6.3/10
(25 гласови)

Содржина

Приказна за невозвратената љубов. Главниот лик пишува сценарио за љубовен филм, но тој самиот има еден проблем - мајка му го напуштила кога бил мал и затоа сите врски во кои се впушта, ги прекинува. За успешно да го заврши сценариото, мора да им се обрати на своите пријатели и да побара од нив да ги споделат со него своите љубовни искуства.

Слики

Играјќи кулИграјќи кулИграјќи кулИграјќи кулИграјќи кулИграјќи кулИграјќи кулИграјќи кулИграјќи кул

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Сè за љубов (2016)

  image
  Џо е писателка на љубовни романи, а нејзиниот последен роман не бил успешен. Поради истражувањето за следниот роман, таа оди на една строга програма за обука на...
 • Дождлив ден во Њујорк (2019)

  image
  Након што стигну у Њујорк, двоје младих проводе време мало другачије него што су планирали. Кишно време ќе испратити читав низ згода и незгода, те ќе се њихова...
 • Збогум на љубовта (2003)

  image
  Кога новинар од списание ќе се сретне со најпопуларната профеминистичка авторка со сопствена тајна агенда, почнува борба на родовите со многу пресврти, но и со...
 • Норбит (2007)

  image
  Кроток маж женет за монструозна жена, ја среќава жената од своите соништа и се обидува да најде начин како да биде со неа.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.