рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 6/10

Содржина

„Се гледаме во Септември“ е оригинална романтичка комедија, сместена во модерниот Менхетен. Филмот зборува за Лиса, прекрасна жена кој на изглед има се, но длабоко во себе се плаши од врски. Кога ќе дознае дека нејзиниот терапевт, цел месец август, ќе биде на одмор, таа е шокирана и уплашена. Наместо оваа вест да ја прифати смирено, таа бара помош од својата пријателка, Моника.

Слики

Се Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во Септември

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Романтични анонимуси (2010)

  image
  Француска романтична комедија о скромној куварици чоколаде Анжелини и Жан Ренеу, пропалом власнику фабрике чоколаде који пронаѓу љубав кроз заједничку страст....
 • Романтичен филм (2006)

  image
  Пародија на романтични комедии кои се фокусираат на еден човек, неговата симпатија, неговите родители и нејзиниот татко.
 • Долг викенд (2021)

  image
  Кога несреќниот Барт (Фин Витрок) има случајна средба со енигматичната Виена (Зои Чао), тие двајца се вљубуваат брзо и силно. Магичната викенд романса води до...
 • Закони на привлечноста (2004)

  image
  Врвните адвокати за развод, Даниел Раферти (Пирс Броснан) и Одри Вудс (Џули) безброј пати виделе како љубовта трга наопаку во најлошите случаи. Колку лоши би биле...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.