poster

Се Гледаме Во Септември

See You in September (2010)

Режисер: Tamara Tunie
FilmBox Stars RS | 14.2.23 | 21:00

Оценка на корисникот: 5.3/10
(156 гласови)

СОДРЖИНА

„Се гледаме во Септември“ е оригинална романтичка комедија, сместена во модерниот Менхетен. Филмот зборува за Лиса, прекрасна жена кој на изглед има се, но длабоко во себе се плаши од врски. Кога ќе дознае дека нејзиниот терапевт, цел месец август, ќе биде на одмор, таа е шокирана и уплашена. Наместо оваа вест да ја прифати смирено, таа бара помош од својата пријателка, Моника.

Слики

Се Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во СептемвриСе Гледаме Во Септември

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ода на радоста (2019)

  image
  Како човек кој буквално е парализиран од среќа може да најде љубов? Поради состојбата што се вика катаплексија, ретко нарушување кое предизвикува тој да ја губи...
 • Нешто најслатко (2002)

  image
  Кога се работи за љубовните состаноци, Кристина Волтерс (Камерон Дијаз) има едно златно правило, да не го бара „вистинскиот, туку да го бара „вистинскиот во...
 • Бивша (2006)

  image
  Том Рајли није нарочито успешан у послу, али зато је његова љупка супруга Софија успешни адвокат који води рачуна о породици. После роѓења њиховог првог детета,...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.