Содржина

Двајца странци се будат во соба и не знаат како стигнале таму. Набргу дознаваат дека се пиони во смртоносната игра смислена од озлогласен сериски убиец.

Слики

LionsgateПилаПилаLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мојот крвав Валентин 3-Д (2009)

  image
  Еден кошмар кој е одамна закопан во минатото, се враќа за да го прогонува малиот град кога една од најстрашните хорор приказни оживува на начин кој никогаш порано...
 • Посета (2015)

  image
  Писателот, режисер и продуцент М. Најт Шијамалан („Шестото сетило, „Знаци, „Нескршлив) со продуцентот Џејсон Блум („Паранормална активност, „Чистењето и „Злобна...
 • 11:11:11 (2011)

  image
  Џозеф Крон, успешен американски писател и атеист, ќе посетува групна терапија за да се справи со смртта на сопругата и синот.Тој ќе се спријатели со Седи, којашто...
 • Туристи (2006)

  image
  Одмор групе младих људи претвара се у ноќну мору, након квара аутобуса којим су кренули на путовање кроз Бразил. Без превозног средства принуѓени су да се сналазе...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.