Содржина

Прва љубав проблематичног Џуниора значи и нове проблеме за његовог деду, оца и све остале...

Слики

Проблематично дете 3Проблематично дете 3Проблематично дете 3Проблематично дете 3Проблематично дете 3Проблематично дете 3Проблематично дете 3Проблематично дете 3Проблематично дете 3

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Велики Руперт (1950)

  image
  Мала веверица с пуно шарма случајно помаже сиромашној породици да превлада своје препреке.
 • Одмор на море (2011)

  image
  Конечно, викенд е и сите одат на море. Двајца пензнионери патуваат до куќата на море, и по пат сретнуваат двајца панкери кои живеат во куќа која тоне во песокот....
 • Сељачине с Беверлy Хиллса (1993)

  image
  Хитац којим је негдје дубоко у шумама Аркансаса промашио дивљу патку донијет ќе припростом фармеру Једу (Јим Варнеy) и његовој обитељи пун погодак. На њихову...
 • Дневникот на румот (2011)

  image
  Американскиот новинар Пол Кемп ќе допатува во Порто Рико во потрага по добри статии, меѓутоа ќе мора добро да се потруди да најде рамнотежа меѓу локалната култура...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.