Содржина

Полицискиот детектив Џоел Кембел се обидува да ја врати својата психичка стабилност на сеансите со д-р Поли Беилман. Фрустриран од фактот што не успеал да го фати серискиот убиец Дејвид Грифин, Џоел ќе се пресели во Чикаго вопотрага по нов живот. Кога по пошта ќе му стигнат фотографии од млада девојка, на Џоел му станува јасно дека истиот убиец дошол во Чикаго...

Слики

ЛовецЛовецЛовецЛовецЛовец

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Писател од сенка (2010)

  image
  Филмот е снимен според истоимениот роман на Роберт Херис, а ја следи приказната за бившиот британски премиер Адам Ленг (Пирс Броснан), кој треба да ги напише...
 • Оправдан сомнеж (2009)

  image
  Марк Хантер е респектиран адвокат кој зад себе има голем број случаи и е кандидат за гувернер на претстојните избори. Меѓутоа, кога младиот новинар ќе се...
 • И на крају не остаде нико (1945)

  image
  Филм говори о десет странаца, људи који наизглед немају никакве везе један с другим, али заправо су сви криви за неко убиство за које нису осуѓени и/или...
 • Црна Далија (2006)

  image
  1946 г., поранешните боксери Двајт „Баки“ Блајкерт и Ли Бленчард се полицајци во Лос Анџелес. Баки станува близок пријател со Ли и со неговата девојка Кеј Лејк, и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.