СОДРЖИНА

Филмот претставува напнат поглед врз една тековна истрага за мистериозното исчезнување на едно мало девојче. Двајца млади приватни детективи (Кејси Афлек и Мишел Монаган) се најмени за подетално да го испитаат случајот и наскоро дознаваат дека ништо не е како што изгледа. На крајот ќе мораат сѐ да ризикуваат - нивната врска, нивниот разум, па дури и нивните животи за да го најдат изгубеното девојче. Во филмот, исто така глумат и добитниците на Наградата од академијата, Морган Фримен („Девојка од милион долари) и номинираниот за Награда од академијата, Ед Херис („Полок).

Слики

Исчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато ДетствоИсчезнато Детство

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бројач на карти (2021)

  четврток
  image
  Поранешниот американски војник Вилијам Тел (Оскар Ајзак) некогаш служел во Ирак. Сега талка по казината како играч на карти, бегајќи од своето минато. Неговото...
 • Тексашка поља смрти (2011)

  четврток
  image
  Инспирисана истинитим догаѓајима из седамдесетих о убиствима у непосредној близини малог места крај града Тексас, филмска прича прати локалног детектива за...
 • Убиство близу стрмната карпа (2015)

  четврток
  image
  Пронајдено е телото на човекот кој паднат од познатата карпа Етретат во Нормандија, близу морето. Во неговиот автомобил, полицијата открива заканувачко писмо,...
 • Праведно убиство (2008)

  четврток
  image
  Турк (Роберт де Ниро) и Рустер (Ал Пачино) се двајца искусни детективи на њујоршката полиција и долгогодишни партнери, кои бараат сериски убиец. Серискиот убиец...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.