Содржина

Сви знају шта се мора учинити ако се једног јутра небо напуни НЛО-има. Бежи колико те ноге носе! Али, шта ако инвазија почне док си у стану с девојком својих снова коју си тек упознао?

Слики

С другог светаС другог светаС другог светаС другог светаС другог светаС другог света

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Дечак и његов пас (1975)

  image
  Младиќ Вик и његов пас Блад с телепатским моќима, лутају постапокалиптичним светом након нуклеарне катастрофе тражеќи секс и храну. Вик (Дон Јохнсон) налети на...
 • Јастог (2015)

  image
  „Јастог“ е љубовна приказна со малку црн хумор каде што наоѓањето љубов е прашање на живот и смрт. Љубовната приказна се одвива во блиската иднина каде што луѓето...
 • Совршени странци (2016)

  image
  Една топла летна вечер, заљубениот пар, Роко, пластичен хирург и Ева, психотерапевт, ги очекуваат своите добри пријатели заедно да поминат пријатна вечер. Се оди...
 • Виша сила (2014)

  image
  Шведско семејство патува на француските Алпи за да ужива во неколкудневното скијање. За време на ручек во планинскиот ресторан, лавина ќе предизвика хаос.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.