СОДРЖИНА

A teenage scientist/lab technician named Max Fleming has just met the woman of his dreams -- beautiful, smart and sexy magazine reporter Kate Carson, who is trying to gain some scientific information from Max for an article she's working on about the lab where Max works. Unfortunately, a science geek like Max isn't Kate's type. One day, during an experiment, Max accidentally clones Kate. With the help of his buddy, Henry, Max takes advantage of the situation and transforms his Repli-Kate into a more mature and masculine-centered type of person -- a perfect mate. But when Max's maniacal boss, Dr. Jonas, has the real Kate return to finish her story on the genetic lab, Max is thrilled. Soon, Max realizes that the real Kate represents true perfection and love rather than the over-the-top Repli-Kate. Soon, the real Kate begins to fall for Max too, until she discovers Max's little secret.

Слики

Он, она и клониранаОн, она и клониранаОн, она и клониранаОн, она и клониранаОн, она и клониранаОн, она и клонирана

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Буквално сѐ (2015)

  image
  Советот на вонземјани одлучил целосно да ги уништи луѓето на Земјата, но пред самиот крај ќе им дадат шанса на Земјаните да ја докажат својата вредност. Случајно...
 • Гости из галаксије (1981)

  image
  Роберт је писац СФ романа који открије да може да материјализује своје мисли. Као последица тога, на Земљу стиже група ванземаљаца предвоѓена стаменом Андром,...
 • Промашен филм (2008)

  image
  Филмот ги следи згодите и незгодите на група млади, кои бараат засолниште една судбоносна ноќ. По пат ќе им се случат секакви непогоди: пад на астроид, торнадо,...
 • Мултиплицирање (1996)

  image
  Што да правите кога немате доволно време во денот? За градежниот инженер Даг Кини, одговорот доаѓа од еден клиент. Да се клонира себеси! Работите се полесни со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.