poster

Астерикс и Обеликс: Средното Кралство

Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu (2023)

Режисер: Guillaume Canet

Каде да се погледне
Во кината од 2.2.23
Cineplexx
Оценка на корисникот: 9.5/10
(13 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.