Where Have All the Good Men Gone

Hundeliv (2016)

Режисер: René Frelle Petersen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 9.2/10
(67 гласови)

СОДРЖИНА

Realizing that her unknown biological father is probably alive, Sofia leaves behind a degrading and humiliating life and embarks on a journey with her naive half-sister Olivia, both girls hoping to find the caring father figure they so desperately need.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.