СОДРЖИНА

Полицајка и њезин партнер покушавају уништити рекетарење коцкара у вијетнамској заједници. Но када партнерова жена бива убијена на ужасан начин, случај постаје особан, а осим што ќе се борити против злочинаца на улици морат ќе се борити против полицајаца из властите постаје

Слики

Замршени доказиЗамршени доказиЗамршени доказиЗамршени доказиЗамршени доказиЗамршени докази

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Изправителен дом (2010)

  денес
  image
  Тројца малолетни деликвенти се осудени на робија во поправен дом, каде ќе се најдат опкружени со банди, смрт и постојани закани.
 • Багдад во мојата сенка (2019)

  денес
  image
  Кафулето „Абу Навас“ е популарно место за ирачките бегалци во Лондон. Кога Насир, религиозен фанатик и внук на поетот Тауфик, ги напаѓа пријателите на чичко си,...
 • Што да прави мртовец во Денвер (1995)

  денес
  image
  На бившиот гангстер Џими му е понудена последна работа од моќниот мафијашки шеф. Кога тргнува на лошо, Џими и неговите другари се означени за убиство и Џими има...
 • Диви нешта (1998)

  денес
  image
  Полициски детектив открива завера во случај во кој е замешан средношколски советник за кариера обвинет од две ученички за силување.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.