Содржина

A young girl struggles to maintain her school grades while competing as a gymnast.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • A Second Chance: Rivals! (2019)

  image
  As Maddy takes on coaching a team of young twelve-year-old gymnasts, she faces up to intense city versus country rivalry, racism, cyberbullying and her own...
 • Скејтерица (2021)

  image
  Prerna, a teenager growing up in rural India, comes of age when she’s introduced to the sport of skateboarding. As a result, she has to fight the odds to follow...
 • Темен коњ (2008)

  image
  Дијана е балетски наставник и враќајќи се во својот семеен дом открива дека нејзиниот татко страда од деменција. На лице место, таа дознава дека на куќата и’ се...
 • Ледена принцеза (2005)

  image
  Седамнаестогодишња Цасеy Царyле узорна је ученица и врсна физичарка што јој је осигурало статус локалног штребера који се тешко уклапа у друштво. Посљедице су то...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.