poster

Смртоносна потрага

No Escape Room (2018)

Режисер: Alex Merkin

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.0/10

Содржина

Када се забавно вече претвори у опасно паранормално искуство, отац и ќерка морају бежати од бесног духа...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Они (2006)

  image
  Цлементина и Лукас живе у великој куќи далеко од очију градске вреве. Након романтичне вечери одлазе на спавање док их не пробуди необична бука. Убрзо схваќају да...
 • Паклени ред (2003)

  image
  Хит Леџер је Алекс Берније, свештеник тајног религијског реда. Он добија задатак да оде у Рим и истражи мистериозну смрт воѓе његовог реда, чије тело је пронаѓено...
 • Деветтата порта (1999)

  image
  Брокер на книги открива дека последната книга што на нашол има моќ да ја повика сатаната.
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.