СОДРЖИНА

Кога библиотекарката Тејлор Харис одеднаш ја губи работата, таа се сели назад во нејзиниот мал роден град во Монтана. Таму таа се вклучува во борбата да го спаси хотелот на нејзиниот брат од тајкунот Џоел Шинан, кој сака да го реновира.

Слики

Боите на љубовта

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пријатељи (2019)

  image
  Прави пријатељ је увек ту, и у добру и у злу. Након што су примили вести које су им из темеља промениле животе, породица Тиг неочекивану подршку налази у свом...
 • Тераса на крову (1995)

  image
  Два педесетогодишњака живе усамљено у Београду и сваки на свој начин подноси голготе рата, санкција и безнаѓа. Обојица верују да им се више ништа лепо не може...
 • Венецијанскиот трговец (2004)

  image
  Венеција, 1596. Меланхоличниот Антонио е пријател на младиот Басанио. Кога Басанио бара 3000 дукати, Антонио се согласува пред да дознае дека со парите ќе ја бара...
 • In Every Season (1980)

  image
  The movie depicts a love story in a students campus where the feelings, love, and humor are interlaced with each-other.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.