poster

Господин прави

Meet Prince Charming (2002)

Режисер: Brett Parker

рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 1.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Јонатхан 'Јацк' Харрис (Давид Цхарвет) је конобар који се нада да ќе покренути новине имена 'Тхе Трибеца Тимес', назване по дијелу Манхаттана у којем живи. Бореќи се да наѓе оглашиваче и приче, одлучи се за проналазак партнерице преко интернета те му се учини да је пронашао праву особу, можда чак и сродну душу. Но не зна како је заправо ријеч о дјевојци из сусједног му стана, 29-огодишњој уредници часописа Самантхи Фелд (Тиа Царрере) која се упустила у то само зато што њезина пријатељица и колегица Јен сматра да јој треба мушкарац

Слики

Господин прави

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Изгубениот дијамант-солза (2008)

  image
  Млада и бунтовна дружељубива девојка од 1920-тите, Фишер Вилоу, оцрнета од семеен скандал, храбро го најмува помошникот на фармата, Џими Добин, да ја придружува...
 • Исчекување (2021)

  image
  „Исчекување“ е приказна за жена кој поминува низ емоционална битка помеѓу разумот и страста. Универзалните теми на љубовта, искреноста и копнежот се преплетуваат...
 • Ангелски очи (2001)

  image
  Мистериозен човек го привлекува борбена полицајка и меѓу нив почнува необична врска бидејќи не е сè како што изгледа.
 • The Outsider (2018)

  image
  Cristian works at one of the Milan agencies as a graphic designer. One day he decides to give up this job to seek his own way and answer the questions that bother...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.