рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 9/10
(4 гласови)

Содржина

Група "Цхеетах гирлс" је позвана да учествује у боливудском мјузиклу. Мислиќе да им је то шанса да се пробију, али ќе кад стигну у Мумбај схватити да морају да се меѓусобно боре за главну улогу.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
 • Си купивме зоолошка (2011)

  image
  Врз основа на вистинита приказна, Бенџамин Ми (Мет Дејмон) е колумнист во весник од Лос Анџелес и авантуристички писател, а како самохран татко се соочува со...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Све што знам о љубави (2022)

  image
  Успешна љубовна колумнистка мисли дека го решила својот љубовен живот, сè додека нејзиното долгогодишно момче не раскине со неа. Во исто време, нејзиниот уредник...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.