poster

Гепардице 2

The Cheetah Girls 2 (2006)

Режисер: Kenny Ortega
Disney Channel | 27.12.22 | 10:05

рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 6/10

Слики

Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2Гепардице 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џонсови (2009)

  image
  Едно совршено семејство се сели во богато соседство, импресионирајќи ги локалните жители и вклопувајќи се во секој аспект на заедницата, сé додека една ненадејна...
 • Нек заблиста! (2012)

  image
  Шеснаестогодишњи Сајрус де Барџ талентовани је музичар. Нема самопоуздања да се попне на сцену или да каже како се заиста осеќа. Кад му је песма победила на...
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.