Оценка на корисникот: 7.2/10
(223 гласови)

Слики

Вујко Нино

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Прво куче (2010)

  image
  Згрижувачко момче е здршжен со изгубено куче кое било изгубено од страна на претседателон на Обединетите Нации. Момчето одлучува да избега од прифатилиштето на...
 • ПАС ЗВАНИ ДЈУК (2012)

  image
  Обитељска драма. Једног дана у учионицу учитељице Бетханy Полескy (К. Цросс) ушетао је, на радост свих ѓака, лијеп пас, који као да није залутао него је дошао с...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.