poster

Опасна веза

Lakeview Terrace (2008)

Режисер: Neil LaBute

рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(53 гласови)

СОДРЖИНА

Белац Кри Метсон и његова афроамеричка жена Лиса управо су купили нову куќу у четврти која је на гласу као изузетно сигурно место за живот. Нажалост, њихова среќа је кратког века. Абел Тарнер, полицајац ветеран, прикривени расиста и њихов први сусед, одлучује да искористити моќ коју му даје значка како би се решио нежељених придошлица

Слики

Опасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна везаОпасна веза

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Последњи посао (2017)

  image
  Наиме, морају се борити против страшног борбеног пса, а у исто време промишљају о љубави, страху и погрешним потезима који су их довели на место на коме се налазе...
 • Ханибал (2001)

  image
  Откако избегал од санаториумот во „Кога јагнињата ќе стивнат", д-р Лектер се крие во Италија. Дома, во САД, стара жртва на докторот бара одмазда. Американски...
 • Црвениот змеј (2002)

  image
  Агентот на ФБИ, Вил Греам, предвремено пензиониран, повикан e за да го фати серискиот убиец кој е познат како Забна самовила. Тој бара помош од својот голем...
 • Смртоносен истрел (2008)

  image
  Двојка сместена во федерална програма за заштита на сведоци е цел на најмен убиец и на психопатски млад убиец.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.