poster

Dead Ant

Dead Ant (2017)

Режисер: Ron Carlson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.8/10

Содржина

When the 1989 "one-hit-wonder" glam-metal band "Sonic Grave" embark on a trip to Coachella in hopes of a comeback, their peyote trip pit stop in Joshua Tree incites an "unworldly" vicious attack, and they must "rock" themselves out of harms way.

Слики

Dead AntDead AntDead AntDead Ant

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Американски врколак во Лондон (1981)

  image
  Двајца американски студенти од колеџ што патуваат низ Британија ги напаѓа врколак чие постоење не го признава никој од локалците.
 • Мала продавница страве (1960)

  image
  Грејвис Мушник, власник је мале цвеќаре у којој ради заједно са своја два запослена: симпатичном, али једноставном Одри и неспретним Сејмором. Цвеќара је мала и...
 • Авантурите на еден Кинез во Кина (1965)

  image
  Еден милијардер толку се досадува во својот живот што сака да му стави крај. Тој осмислува завера за атентат која треба да ја изврши неговиот кинески советник, но...
 • Неволја (2019)

  image
  Забавна авантура со кучиња во која ќе ужива целото семејство! Уште како кученце, Неволја живее удобен живот. Расте во голема вила, јаде сочни стекови, спие на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.