• image

    RTS1

    e mërkurë | 20:55

    Fudbal - LŠ: Makabi Haifa - Crvena zvezda, plej of

    Sport

Kanalet e mia

Filtro

Sport Direkt

15.8.22
gusht, 2022
hën mar mër enj pre sht die
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Zgjidhni kanalet
Klan KosovaKlan Kosova
TV DukagjiniTV Dukagjini
RTS1RTS 1
Arena Sport 1 RSRSArena Sport 1 RS
Arena Sport 2 RSRSArena Sport 2 RS
Arena Sport 3 RSRSArena Sport 3 RS
Arena Sport 4 RSRSArena Sport 4 RS
Arena Sport 5 RSRSArena Sport 5 RS
EurosportEurosport
Eurosport 2Eurosport 2 Bundesliga
TVRiTeleviziunea Româna International
France 2France 2

CTRL+Click zgjedh kanale të shumta

06:00
Direkt 3 ceasuri bune
Matinal,Ştiri Sport (montaj TVRi) Meteo (montaj TVRi)
13:00
Direkt Telejurnal, Ştiri Sport,Montaj Meteo,Montaj
14:05
Direkt Multisports Munich 2022 (Partie 3), Sport
15:55
Direkt Multisports Munich 2022 (Partie 5), Sport
18:30
Direkt Dueli ditor
Ngjarjet kryesore që shënuan sportin gjatë ditës.
19:00
Direkt Telejurnal, Ştiri Sport,Montaj Meteo,Montaj
23:05
Direkt Multisports Munich 2022 (Partie 8), Sport
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.