Nominuar për Globin e Artë si seriali më i mirë dramatik. Sandra Oh, fituese e Globit të Artë. Kur një agjente i vihet pas një vrasëseje të talentuar dhe psikopate, interesi për njëra-tjetrën kalon në fiksim.

Transmetimet në kanale:

Superstar 2  AMC  

Ishte në kanal:

STAR  PINK Family  HBO3  HBO2  HBO  

Episodi vijues:

e premte
11:00
Killing Eve
e premte
23:00
Killing Eve
e shtunë
11:00
Killing Eve
e shtunë
23:00
Killing Eve
Sot
23:00
Killing Eve
Nesër
11:00
Killing Eve
29.6.24
22:00
Killing Eve 1, Ep. 1
29.6.24
22:40
Killing Eve 1, Ep. 2
29.6.24
23:25
Killing Eve 1, Ep. 3
30.6.24
00:10
Killing Eve 1, Ep. 4
30.6.24
22:00
Killing Eve 1, Ep. 5
30.6.24
22:40
Killing Eve 1, Ep. 6
30.6.24
23:25
Killing Eve 1, Ep. 7
1.7.24
00:10
Killing Eve 1, Ep. 8
6.7.24
22:00
Killing Eve 2, Ep. 1
6.7.24
22:40
Killing Eve 2, Ep. 2
6.7.24
23:25
Killing Eve 2, Ep. 3
7.7.24
00:10
Killing Eve 2, Ep. 4
7.7.24
22:00
Killing Eve 2, Ep. 5
7.7.24
22:40
Killing Eve 2, Ep. 6
7.7.24
23:25
Killing Eve 2, Ep. 7
8.7.24
00:05
Killing Eve 2, Ep. 8
REKOMANDIMET
 • Fleabag (2016)

  image
  A six-part comedy series adapted from the award-winning play about a young woman trying to cope with life in London whilst coming to terms with a recent tragedy.
 • Euphoria (2019)

  image
  A look at life for a group of high school students as they grapple with issues of drugs, sex, and violence.
 • S.W.A.T. (2017)

  image
  Një oficer i ekipit S.W.A.T. është i ndarë mes besnikërisë ndaj rregullave të rrugës dhe detyrës ndaj kolegëve të tij, kur ngarkohet në krye te një njësie...
 • 9-1-1: Lone Star (2020)

  image
  Një zjarrfikës i Nju Jorkut zhvendoset në Austin, Teksas me djalin e tij, ku punon për të shpëtuar jetën e njerëzve ndërsa përpiqet të zgjidhë problemet e tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.