poster

Specijalizant

The Resident (2018)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.68/10
(34 Voto)

It centers on an idealistic young doctor who begins his first day under the supervision of a tough, brilliant senior resident who pulls the curtain back on all of the good and evil in modern day medicine. Lives may be saved or lost, but expectations will always be shattered.

Transmetimet në kanale:

RAI 2  

Episodi vijues:

Sot
22:10
The Resident 3, Ep. 14
REKOMANDIMET
 • Lee Daniels' Star (2016)

  e premte
  image
  A trio of women form a musical group in Atlanta.
 • Anwälte der Toten (1999)

  e premte
  image
 • Kurt seit dhe sura (2014)

  e premte
  image
  The love story of Kurt Seyit, an army major, and Sura, an attractive girl.
 • Cvat lipe na Balkanu (2011)

  e premte
  image
  Radnja serije smeštena je poratni Beograd od 1945. do 1962. godine. U vremenu velikih posleratnih promena dok Beograd vida rane nastale u ratu, jedna porodica...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.