A talk show about The Walking Dead (2010) and Fear the Walking Dead (2015).

Ishte në kanal:

AMC  

REKOMANDIMET
 • The Mick (2017)

  Sot
  image
  The Mick centers on Mackenzie "Mickey" Murphy (Olson), a hard-living, foul-mouthed, cigarette-smoking woman who moves to affluent Greenwich, CT to raise the...
 • Imitacije aristokracije (2014)

  Sot
  image
  Two young British aristocrats venture outside the palace and across the pond on their first trip to the U.S., where they interact with real-life, unsuspecting...
 • The Middle (2009)

  Sot
  image
  Following a woman named Frankie, and her boisterous family, the Hecks. Her husband, Mike, her daughter, Sue, and her two sons, Axl, and Brick go on what you might...
 • Një Shtëpiake Jashtë Rregullave (2016)

  Sot
  image
  Keti është një bashkëshorte dhe nënë e tre fëmijëve me kohë të plotë. Pavarësisht nga pesha që e penalizon në krahasim me nënat e tjera të qytetit, vetëbesimi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.