David një aktori suksesshëm për rolin e tij 'Të Babait' në një serial, i duhet të heq dorë nga karriera, për tu kujdesur për fëmijët. Por ai kupton, se të luash rolin e një 'babai' dhe të jesh një baba, janë dy gjera shumë të ndryshme...

Transmetimet në kanale:

Junior TV  

Ishte në kanal:

Nickelodeon  

Episodi vijues:

Sot
15:39
Në shtëpi me babin, Komedi, dramë, familjar
Nesër
09:00
Në shtëpi me babin, Komedi, dramë, familjar
Nesër
15:25
Në shtëpi me babin, Komedi, dramë, familjar
e mërkurë
09:00
Në shtëpi me babin, Komedi, dramë, familjar
e mërkurë
15:30
Në shtëpi me babin, Komedi, dramë, familjar
REKOMANDIMET
 • For Heaven's Sake (2002)

  image
  It is a light hearted comedy about nuns who are constantly dodging attempts by the mayor to take over their cloister in order to create business opportunities for...
 • Chesapeake Shores (2016)

  image
  Abby O'Brien Winters returns to Chesapeake Shores when she receives a panicked phone call from her younger sister Jess, who has renovated the charming Inn at...
 • Mr. Bean (1990)

  image
  Rowan Atkinson, në rolin e tij më të pëlqyer nga publiku. Jeta për Mr. Bean, është një sfidë dhe kudo ku ai shkon gjithçka kthehet përmbys. E megjithë këto, falë...
 • Kung Fu Panda: Legjenda të jashtëzakonshme (2011)

  image
  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.