poster

Doc

Doc (2001)

Dramë, Familjar, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.6/10

Follows the adventures of a doctor in his hospital and with his friends and family.

REKOMANDIMET
 • My brilliant friend (2018)

  image
  When the most important friend in her life seems to disappear without trace, Elena Greco, an elderly woman living in a house crammed with books, switches on her...
 • Little House on the Prairie (1974)

  image
  The life and adventures of the Ingalls family in the nineteenth century American Midwest.
 • In all Friendliness (1998)

  image
  This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.