poster

Aleksa dhe Keti

Alexa & Katie (2018)

Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.6/10

When Alexa and Katie graduate from middle school and go to high school, they're ready for anything. Or so they think--until Alexa is diagnosed with cancer. But with each other's help, they can navigate high school and deal with anything else.

REKOMANDIMET
 • Scrubs (2001)

  Sot
  image
  Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".
 • Death in Paradise (2011)

  Sot
  image
  Scotland Yard DI Richard Poole is sent to the Caribbean island of Sainte Marie to solve a fellow policeman's murder. Having done so, he finds himself seconded to...
 • Rregullat e Lojës (2007)

  Sot
  image
  Dy çifte dhe shoku I tyre beqar perballen me veshtiresite e jetes ne cift, takimeve, angazhimeve dhe marteses. Marredheniet shihen ne faza te ndryshme te tyre....
 • Bones (2005)

  Sot
  image
  Brilliant, but socially inept, forensic anthropologist Dr. Temperence Brennan works at the Jeffersonian Institute in Washington DC. After consulting for him on a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.