Transmetimet në kanale:

B92  

Episodi vijues:

Sot
11:44
TV prodaja - Telestar
Sot
13:45
TV prodaja - Telestar
Nesër
11:45
TV prodaja - Telestar
Nesër
13:45
TV prodaja - Telestar
e premte
11:45
TV prodaja - Telestar
e premte
13:45
TV prodaja - Telestar
15.8.22
11:45
TV prodaja - Telestar
15.8.22
13:45
TV prodaja - Telestar
16.8.22
11:45
TV prodaja - Telestar
16.8.22
13:45
TV prodaja - Telestar
17.8.22
11:45
TV prodaja - Telestar
17.8.22
13:45
TV prodaja - Telestar
18.8.22
11:45
TV prodaja - Telestar
18.8.22
13:45
TV prodaja - Telestar
19.8.22
11:45
TV prodaja - Telestar
19.8.22
13:45
TV prodaja - Telestar
REKOMANDIMET
 • Fundi i ditëve (1999)

  e mërkurë
  image
  Ne fund te shekullit, Satani do te vizitoje Nju Jorkun. Ai eshte ne kerkim te nje gruaje, dhe nese arrin ta lere ate shtatzene brenda mesnates se nderrimit te...
 • Porosia e fundit (2021)

  e mërkurë
  image
  Një fermer në kufirin e Arizonës bëhet mbrojtësi i një djali të ri meksikan i cili arratiset me dëshpërim nga vrasësit e kartelit që e kanë ndjekur atë në SH.B.A.
 • Superman (1978)

  e mërkurë
  image
  Just before the destruction of the planet Krypton, scientist Jor-El sends his infant son Kal-El on a spaceship to Earth. Raised by kindly farmers Jonathan and...
 • 1847-ta e zeze (2018)

  e mërkurë
  image
  Irlandë, 1847. Kur Zia e Madhe e Bukës shkatërron familjen dhe vendlindjen e tij, një ushtar irlandez që luftonte për Perandorinë Britanike, dezerton ushtrinë dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.