FILMA Faqja 1

 • Sherlok: Xhuxhi detektiv

  e hënë

  28.11.22

  04:25

  Sherlok: Xhuxhi detektiv

  Sherlock Gnomes (2018)

  Xhuxhat e kopshtit kërkojnë ndihmën e të famshmit Sherlok, xhuxhit detektiv, për te hetuar mbi zhdukjen e mistershme të zbukurimeve të kopshtit...

 • Fat

  e hënë

  28.11.22

  05:00

  Fat

  Luck (2022)

  Sam, mendon se është personi më i pafat në botë. Papritur ajo e gjen veten në "Tokën e Fatit", mes aventurave të shumta, ku ajo duhet të bashkohet me krijesat magjike, për të kthyer fatin e saj të mirë.

 • Pudingu magjik

  e hënë

  28.11.22

  05:45

  Pudingu magjik

  The Magic Pudding (2000)

  Nje film i animuar per nje buding simpatik qe flet, dhe mund te shnderrohet ne cdo gje dhe eshte i lumtur nese hahet.

 • Kryemaçoku: Zanafilla

  e hënë

  28.11.22

  05:46

  Kryemaçoku: Zanafilla

  Don Gato: el inicio de la pandilla (2015)

  Maçoku Top ju bën për vete. E keni pyetur ndonjëherë veten për fillesat e këtij felini magjepsës? Filmi zbulon origjinën e gjithçkaje që dini dhe doni te ky hero i komedisë klasike. Më pas do të ndiqni një aventurë aq...

 • Ushqim nga Qielli

  e hënë

  28.11.22

  06:00

  Ushqim nga Qielli

  Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)

  Kjo është historia e çuditshme e një shkencëtari të vogël që donte të zhdukte urinë në botë, por diçka shkon keq me eksperimentin e tij, dhe një ditë të bukur, ushqimet fillojnë të bien nga qielli në vend të shiut...

 • Patrulla e Putrave: Filmi

  e hënë

  28.11.22

  07:50

  Patrulla e Putrave: Filmi

  PAW Patrol: The Movie (2021)

  Patrulla e Putrave rikthehet gati për aksion, në aventurën e tyre të parë në ekranin e madh! Me ndihmën e një qenusheje të re me emrin Liberti, Patrulla e Putrave niset drejt 'Qytetit të Aventurës' për të shpëtuar...

 • Pinguinet e Madagaskarit

  e hënë

  28.11.22

  08:01

  Pinguinet e Madagaskarit

  Penguins of Madagascar (2014)

  Pinguinët trima Skipëri, Kovalski, Riko dhe ushtari ishin pjesë e elitës më të mirë të spiunëve. Ata bashkuan forcat me organizatën e fshehtë "Era e veriut", e cila udhëhiqej nga agjenti i pashëm dhe arrogant, i...

 • Pinguinet e Madagaskarit

  e hënë

  28.11.22

  08:27

  Pinguinet e Madagaskarit

  Penguins of Madagascar (2014)

  Pinguinët trima Skipëri, Kovalski, Riko dhe ushtari ishin pjesë e elitës më të mirë të spiunëve. Ata bashkuan forcat me organizatën e fshehtë "Era e veriut", e cila udhëhiqej nga agjenti i pashëm dhe arrogant, i...

 • Princesha dhe Bretku

  e hënë

  28.11.22

  09:00

  Princesha dhe Bretku

  The Princess and the Frog (2009)

  Nga krijuesit e Sirena e vogël dhe Aladini, vjen një trajtim modern, i përrallës së famshme klasike të vëllezërve Grim. Princesha Tiana dhe Princi bretkosë, pas puthjes fatale do të jetojnë një aventurë të...

 • All Dogs Go to Heaven 2

  e hënë

  28.11.22

  09:45

  All Dogs Go to Heaven 2

  All Dogs Go to Heaven 2 (1996)

  Charlie and Itchy have return to Earth to find Gabriel's Horn, but along the way they meet up with a sweet young boy named David, who ran away from home. And a beautiful Irish setter named Sasha LaFleur set them...

 • Pufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehte

  e hënë

  28.11.22

  10:35

  Pufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehte

  Smurfs: The Lost Village (2017)

  Pufët rikthehen me një film të ri. Pufeta dhe miqtë e saj përdorin një hartë misterioze që t'i udhëheqë përmes 'Pyllit të ndaluar', për të bërë zbulimin më të madh në historinë e pufëve..

 • Hirushja dhe princi i fshehtë

  e hënë

  28.11.22

  11:55

  Hirushja dhe princi i fshehtë

  Cinderella and the Secret Prince (2018)

  Kjo është aventura e një Hirusheje, ndryshe nga ajo që njihni. Me plot miq të rinj, një kështjellë jo si gjithë të tjerat dhe një sekret, që nuk është thënë kurrë deri më sot. A do mundet Hirushja ta kthejë princin...

 • Shrek 3

  e hënë

  28.11.22

  12:15

  Shrek 3

  Shrek the Third (2007)

  Kur vjehrri i tij, mbreti Harold, sëmuret, Shreku shihet si trashëgimtari i mbretërisë Shumë shumë larg. Si person që nuk dëshiron të heqë dorë nga moçali i tij i dashur, Shreku rekruton miqtë e tij Gomarin dhe...

 • Turneu boteror i Troleve

  e hënë

  28.11.22

  13:14

  Turneu boteror i Troleve

  Trolls World Tour (2020)

  Kur Mbretëresha e Hard Rock Trolls përpiqet të marrë përsipër të gjitha mbretëritë e Troll, Mbretëresha Poppy dhe miqtë e saj provojnë mënyra të ndryshme për të shpëtuar të gjithë Trolls.

 • Përgjithmonë Shrek

  e hënë

  28.11.22

  13:45

  Përgjithmonë Shrek

  Shrek Forever After (2010)

  I mërzitur nga jeta shtëpiake, Shrek vendos të bëjë një marrëveshje me një shkurtabiq shpirtlig, i cili i premton se do ta ktheje serish ne përbindësh. Por shpejt Shrek, e gjen veten në një botë tjetër ku askush s'e...

Emri « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.