PëRMBLEDHJE

Professor Eugenius finds both his career and secret friendship with the Fixies in danger when his college sweetheart, Erica, threatens to reveal that Eugenius only beat her out of the University’s Grand Prize in 3D Printing because Fixies were secretly helping him. Erica challenges Eugenius to a rematch to show the world who the better inventor really is! Eugenius will employ his Fixie friends while Erica has little helpers of her own — crabbots, miniature robotic crabs that are faster and stronger than the Fixies.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbretëria e Pranverës (2014)

  image
  Kjo është aventura e Xhonës, lepurushit të vogël, i cili vihet në kërkim të mamasë së tij, në një vend përtej realitetit dhe imagjinatës. Një udhëtim i...
 • Për pushime me Timon e Pumba (1997)

  image
  Dy miqtë tani i fillojnë pushimet në savane ku Timoni zë një shok të ri. Me pas, në Spanjën e demave, zbulojnë se profesioni i toreadorit është shumë i...
 • Barbi: Mariposa dhe Mikeshat e saj Zana Flutura (2008)

  image
  Mariposa është një zanë - flutur, që i pëlqen shumë të lexojë. Por, shumë shpejt do ti duhet të heqë dorë nga jeta e tërhequr, sepse jeta e mbretëreshës do të...
 • Per darke me Timon dhe Pumpa (1996)

  image
  Bashkohuni me Timonin dhe Pumpën, miqtë tuaj të preferuar nga Mbreti Luan, në këtë përmbledhje aventurash. Udhëtoni bashkë me ta në Francë, ku një kuzhinier i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.