poster

Četiri ljeta, tri zime

Četiri ljeta, tri zime (2020)

Documentary | Kroaci

Vlerësimi i përdoruesit: 6.67/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kamermani: Dinko Denona
Redaktori i Filmit: Saša Petrić

Fotot

Četiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zimeČetiri ljeta, tri zime

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.