PëRMBLEDHJE

Kur pandehin se miku i tyre i ngushtë kishte ndërruar jetë, dy vëllezër nisen për ti dhënë atij lamtumirën e fundit. Hakani është vetëm dy ditë larg dasmës me Didemin, vajzën e një tregtari çaji që e kundërshton martesën e tyre, pasi dhëndri është këngëtar. Befas, ata e gjejnë veten në një rrugëtim përgjatë Detit të Zi, Egjeut dhe Anadollisë Qendrore në një udhëtim plot me të papritura

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kthehu (2010)

  image
  Shqetësuar në lidhje me marrëdhëniet e saj me burrin e saj që është në punë, një grua hyn në një seancë për të kaluar terapinë e regresionit të jetës. Ajo zbulon...
 • Lumturia nuk vjen vetë (2012)

  image
  Gad Elmaleh, Sophie Marceau. Një njeri që nuk pranon të ketë lidhje serioze dhe aq më pak të bëhet baba, bie kokë e këmbë në dashuri me një grua që ka tre fëmijë.
 • Një Burrë i Përkryer (1999)

  image
  Sër Robert Chiltern është një ministër i suksesshëm i qeverisë, dhe ka një grua të dashur. Ai rrezikon ti humbasë të gjitha këto kur znj.Cheveley shfaqet në...
 • Ngushëllimi (2009)

  image
  Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha. Pas tradhtisë së bashkëshortit, një grua shpërngulet bashkë më fëmijët e saj në Nju Jork, ku gjen ngushëllim në krahët e një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.