Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.7/10
(219 Voto)

PëRMBLEDHJE

Paul Walker, Vin Diesel. Një agjent i fshehtë i policisë depërton në rrethin e garuesve me makina të Los Anxhelosit në ndjekje të shpejtësive të tyre maksimale me qëllim shkatërrimin e një rrjeti plaçkitësish mes tyre.

Fotot

Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Foto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLShpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mekaniku (2011)

  image
  Jason Statham, Ben Foster. 'Mekaniku' është një vrasës tejet profesionist, misionet e të cilit përfundojnë gjithmonë me sukses. Por kur miku i tij më i mirë do të...
 • Grabitje e dyfishtë (2010)

  image
  Chris Brown, Hayden Christensen, Matt Dillon. Një grup grabitësish të sofistikuar planifikojnë 'punën' më të madhe të jetës së tyre. Por mes tyre dhe suskesit të...
 • Zemërimi i një burri (2021)

  image
  Jason Statham. Roja i ri i sigurisë në një kompani transporti parash, befason kolegët kur shpalos aftësitë e tij të mprehta me armë, gjatë një sulmi nga grabitës...
 • Marie-Chantal vs. Doctor Kha (1965)

  image
  Marie-Chantal travels by train to her cousin's place to spend a winter holiday, when a stranger - apparently a fugitive from someone aboard - entrusts her with a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.