Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(449 Voto)

Fotot

Shpejtësi dhe çmenduri 1Foto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLShpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Shpejtësi dhe çmenduri 1Foto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalShpejtësi dhe çmenduri 1Foto: RTLShpejtësi dhe çmenduri 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agonia e një vrasësi Voltazh i lartë (2009)

  image
  J.Statham. Vrasësi i famshëm me pagesë Çev Çelios rikthehet, dhe kësaj here do të vihet në ndjekje të mafiozit kinez që i ka vjedhur zemrën e tij dhe ia ka...
 • Rrëfimi i vrasësit (2012)

  image
  Pasi skadojnë të gjitha afatet e hetimeve mbi një seri vrasjesh, një i ri boton një libër autobiografik që fiton menjëherë vëmendje mediatike, ku rrëfen autorsinë...
 • Mall i Rremë (1998)

  image
  Ne rruget e Hong-Kongut kriminelet qe sundojne qytetin jane ne lufte me disa terroriste nderkombetare te rrezikshem. Ne mes te ketij konflikti, nje prodhues...
 • Mekaniku (2011)

  image
  Jason Statham, Ben Foster. 'Mekaniku' është një vrasës tejet profesionist, misionet e të cilit përfundojnë gjithmonë me sukses. Por kur miku i tij më i mirë do të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.