poster

Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

Fantazi, Familjar, Aksion, Aventurë, Mister | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Yates

Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(120 Voto)

Fotot

Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1Herri Poter dhe Dhuratat e vdekjes 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në kërkim të kafshëve fantastike (2016)

  image
  Me Eddie Redmayne, Dan Fogler. Nga J.K. Rowling, vjen aventura e shkrimtarit Njut Skamandër, në botën sekrete të magjisë, 7 vite përpara se Herri Poter të lexonte...
 • Kafshët fantastike: Krimet e Grindelwald (2018)

  image
  Filmi i dytë "Fantastic Beasts" i vendosur në Botën Magjike të J. K. Rowling, tregon aventurat e zoologut magjistar Newt Scamander.
 • Thesaret e Pirateve (2020)

  image
  Një grup piratësh udhëtojnë në kohë dhe përfundojnë në botën e ditëve të sotme. Ata do të përballen me të papritura, aventura dhe me armiq të vjetër e të rinj...
 • Miku i mirë gjigand (2016)

  image
  Nga regjisori Steven Spielberg. Një vajzë e re, Sophie, miqësohet me një gjigant, i cili është një i dëbuar, sepse, ndryshe nga të tjerët në llojin e tij, ai...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.