poster

Došlo doba da se ljubav proba

Došlo doba da se ljubav proba (1980)

Komedi, Romancë | Yugoslavia
Regjia: Zoran Čalić
PINK Film | e mërkurë | 23:10

Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(71 Voto)

PëRMBLEDHJE

Mary's problem was solved another state without health consequences. Now Mary is strictly controlled by the parents but still finishing high school. Bob and Mary continue their love, but there is a conflict in their families, Zika and Dara, Coils parents for the wedding ending romantic relationships of their children, and Milan and Helen, Mary's mother and father to break the connection.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Idhët-ëmbël (2009)

  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
 • Romancë në Antalia (2016)

  image
  Zenepja, e cila nuk arriti të merrte propozimin e shumëpritur për martesë nga i dashuri i saj prej një jete, fiton një udhëtim për në Antalia në një konkurs të...
 • Të largosh një djale në 10 ditë (2003)

  image
  K Hudson, M McConaughey. Një gazetare që duhet të shkruajë një artikull si mund të largosh një djalë për 10 ditë, takon një të ri, i cili ka vënë bast se mund të...
 • Mësuesja e keqe (2011)

  image
  Cameron Diaz, Justin Timberlake. Nje mësuese që nuk i intereson fare puna kërkon vetëm një gjë: të martohet me një njeri të pasur. Por të njëjtin qëllim ka edhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.