poster

Good Morning Heartache

Riprendimi (2008)

Komedi | Itali
Regjia: Anna Negri
FilmBox Arthouse | e diel | 22:20

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10

Fotot

Good Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning HeartacheGood Morning Heartache

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zonja nga qyteti (1976)

  Sot
  image
  Skenari: Ruzhdi Pulaha, Regjisor: Piro Milkani. Meli qe sapo ka mbaruar studimet emerohet ndihmesmjeke ne fshat. Ollga, e ema me te marre vesh ben cmos per ta...
 • Switch (1991)

  Sot
  image
  Steve Brooks is a sexist and the prototype macho. Unfortunately one day he is killed by one of his girlfriends. In heaven, though, there is no place for men like...
 • Italia e Vogël (2018)

  Sot
  image
  Dikur ata ishin shokë fëmijërie. Tani, të rritur, e gjejnë veten të dashuruar dhe në mes të grindjeve shumëvjeçare të familjeve të tyre, rivalë të betuar picerish...
 • A Dinner for Them to Meet (2007)

  Sot
  image
  A comedy set amid the glittering Christmas decorations of modern-day Rome. Actor Sandro Lanza is experiencing the most painful moment of his existence. After a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.