Fotot

StuhiaStuhiaStuhiaNBCUStuhiaNBCUStuhiaNBCUStuhiaStuhiaStuhiaNBCUStuhiaStuhiaStuhiaStuhia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjuetia për Tetorin e Kuq (1990)

  image
  Gjatë Luftës së Ftohtë, nëndetësja më e përparuar sovjetike, e komanduar nga Kapiteni i tyre më i mirë, i drejtohet ujërave amerikane me një qëllim të...
 • Agjenti 007: S'ka kohë për të vdekur (2021)

  image
  Misioni për të shpëtuar një shkencëtar të rrëmbyer, rezulton të jetë një kurth i pabesë për James Bond-in (Daniel Craig), duke e çuar atë në gjurmët e një...
 • Koktej Baruti (2021)

  image
  Tre breza grash luftojnë kundër atyre që kërcënojnë tu mohojnë atyre gjithçka. Ato duhet të mësojnë të kenë besim te njëra-tjetra, teksa përballë kanë një...
 • Mercenarët 2 (2012)

  image
  Sylvester Stallone, Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris. Aktorëtmë të dashur të aksionit, rikthehen në një film të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.