poster

Rambo

First Blood (1982)

Luftë, Aksion, Thriller, Aventurë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Ted Kotcheff
Pink Action | e enjte | 23:00

Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(131 Voto)

PëRMBLEDHJE

Heronjte nuk vdesin kurre! Xhon Rambo ben nje jete te qete ne Tailande deri diten qe bashkohet me nje grup tregtaresh dhe hyn ne qytetin Burma, nje vater aktive zjarri. Ketu nis nje aksion shpetimi i cili merr permasat e nje legjende… Rambo!

Fotot

RamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRamboRambo

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mision i pamundur (2000)

  image
  Tom Cruise. Spiuni më i mirë i botes rikthehet për të shpëtuar njerëzimin nga tipi më i ri i terrorizmit ndërkombetar, nje virus me emrin 'Kimera'.
 • Mision i pamundur 4:Protokolli fantazmë (2011)

  image
  T.Cruise, J. Renner. Ethan Hunt dhe skuadra e tij akuzohen si terroristë... Ne përpjekje për të mbrojtur emrin e tyre, ata zbulojnë një plan të tmerrshëm për një...
 • Transportuesi 4 (2015)

  image
  Ish-mercenari Frenk Martin po bën një jetë më pak të rrezikshme se më pare, duke transportuar pako të klasifikuara për persona të dyshimtë. Por, fundjava e qetë...
 • Mision i pamundur (1996)

  image
  Tom Cruise është agjenti sekret Ithën Hant në një sfidë marramendëse kundër kohës për të plotësuar misionin dhe për të demaskuar sabotuesin e tij. Aksion, efekte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.