Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mahalia (2021)

  image
  Influential gospel singer Mahalia Jackson rises to fame in the 1940s and performs at numerous rallies during the civil rights movement.
 • Gjeniu (2016)

  image
  Colin Firth, vjen me historinë e vërtetë të botuesit Max Perkins dhe miqësisë së tij me gjeniun e letërsisë Thomas Wolfe (Jude Law).
 • Hidden Away (2020)

  image
  Antonio is expelled from Switzerland to Italy against his will. For years he lives in poverty in the Po floodplains, but he never gives up his passion for...
 • Atë Stu (2022)

  image
  Bazuar në historinë e vërtetë të Stuat Long (Mark Wahlberg), një ish boksier, i cili pas një aksidenti gati fatal, ndryshon rrugën e jetës dhe vendos të bëhet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.