poster

Hotel për qentë

Hotel for Dogs (2009)

Familjar, Komedi, Fantashkencë | Gjermani, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi i përdoruesit: 6.3/10
(209 Voto)

Fotot

Hotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentëHotel për qentë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 8-Bit Christmas (2021)

  image
  In suburban Chicago during the late 1980s, ten-year-old Jake Doyle embarks on a herculean quest to get the latest and greatest video game system for Christmas.
 • Bethoven 6 Mundësia e madhe (2008)

  image
  Edi, i cili punon si një trainier qensh, papritur e gjen veten e tij të rrethuar nga qentë edhe në shtëpi... Një sërë aventurash do ta përfshijnë jetën e tij, që...
 • Një verë plot surpriza (2011)

  image
  Xhudi, është një vajzë shumë e veçantë. Tani që shkolla mbaroi, ajo pret të kalojë një verë si gjithë të tjerat. Por një surprizë e papritur, do bëj që Xhudi, të...
 • Tolo Tolo (2020)

  image
  Checco Zalone. Pasi largohet nga atdheu prej problemeve financiare, Keko gjen mikëpritje në Afrikë. Por situata delikate politike e detyron atë të largohet sërish...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.