PËRMBLEDHJE

Një llogaritar mjeko-ligjor korigjon pasqyrat financiare duke i manipuluar për klientë të paligjshëm. Por ndërsa merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi punën e tij dhe numrin e të vdekruve gjithmonë e më shumë në rritje rreth tij.

Aktorët: Ben Affleck
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.